O nas

Witaj w naszym świecie! Zapraszamy Cię do przygody, jaką staje się dla nas każdy nowy dzień!

Ja – głowa bloga, mam na imie Violka. Od niespełna kilku lat mieszkam w Krakowie. Od dziecka towarzyszyły mi psy, stad też największym pragnieniem, niemalże spędzającym sen z powiek było posiadanie czworonoga. Nie mogło się więc skończyć inaczej! 18 października 2017 w moim mieszkaniu pojawiła się mała puchata kulka – dosłownie. Kupa sierści, dwa małe błyszczące oczka, chudziutkie nóżki, puszysty ogon i wiszący języczek, ot Szpic. Mały.

Scooby. Dlaczego? Przez kilka dni nazywany Kochaniem, Psinką, Serduszkiem, Aniołkiem, Liskiem ujawnił w końcu charakrerystyczną dla siebie cechę – dumny, wyniosły jak na Szpica przystało okazał się być hojrakiem na krotką chwilę, po której wskakiwał na moje buty (z racji swoich rozmiarów nie mógl wyżej). Scooby?!

Sierściuch skradł moje serducho od pierwszego wejrzenia. Z dnia na dzień stałam się rannym ptaszkiem, wielbicielem spacerów bladym świtem, idelnym kucharzem, opiekunką, nianią i… fotogafem.

Jestem tu, by stworzyć nasz kawałek internetu. Podzielić się swoim szczęsciem, radością, doświadczeniami, codziennością. W końcu tyle się u nas dzieje!

Głowę mam pełną pomysłów – zarówno tych zwariowanych, jak i bardziej poważnych. Najbliższy rok niesie cały kosz planów, wyzwań i celów, a ja zamierzam wszystkiemu sprostać i pokazać na co mnie stać. Wyruszacie z nami?